המפוח 12, א.ת. רחובות
מרכז מיצובישי אלימלך רחובות

יונדאי אלנטרה

דף הבית דגמים יונדאי אלנטרה

יונדאי אלנטרה

מ-133,900 ₪

1.6 

נפח פנוע

3 שנים 

אחריות

אוטומטי 

ת. הילוכים

כריות אוויר

מקומות ישיבה

8.8 

צ.דלק בעיר

צ.דלק חוץ לעיר

יונדאי אלנטרה

מציבה סטנדרטים חדשים בפלח המכוניות המשפחתיות. הדור השישי של יונדאי אלנטרה פותח על בסיס פילוסופיית "חדשנות בבסיס הביצועים" ושיפור מהותי בחמישה תחומים מרכזיים: ביצועים, אמינות ועמידות, נוחות ואחיזת כביש, בידוד רעשים ורעידות ובטיחות. בכל אחד מהתחומים הללו יונדאי אלנטרה החדשה מציבה רף חדש וגבוה במיוחד.

המראה של יונדאי אלנטרה עבר שינוי עיצובי ניכר שהפך אותו לעדכני ומרשים מתמיד. הגריל ההקסגוני וקשתות הגלגלים המובלטות מקנים לאלנטרה החדשה הופעה ספורטיבית ויוקרתית שמחברת בינה לבין דגמי סונטה וג'נסיס החדשים. חוויית הנהיגה שופרה באמצעות כוח רב יותר שזמין בסל"ד נמוך, תגובה נמרצת יותר והתנהגות כביש חדשה ומדויקת לצד שיפור ניכר באיכות ובנוחות הנסיעה.

חלל פנימי
יונדאי אלנטרה החדשה מציעה שליטה אינטואיטיבית ברכב באמצעות שילוב מתוחכם של כל פונקציות הנהיגה בממשק אדם-מכונה מתקדם. העיצוב ממוקד בנהג שכולל קונסולה מרכזית הנוטה לעברו ותא הנוסעים מרווח במיוחד וגדוש חללי אחסון שימושיים ופריטי נוחות.

דגש מיוחד ניתן לאיכות תא הנוסעים ולעיצובו בידיות ודיפונים איכותיים ובתחושה יוקרתית ועשירה. יונדאי אלנטרה  החדשה מציעה חוויית נסיעה מרשימה הן לנהג והן לנוסעים.

אבזור
יונדאי אלנטרה החדשה מצוידת בנדיבות על מנת לספק חוויית נסיעה נעימה, לא משנה לאן תסעו. חבילת האבזור הסטנדרטית עשירה במיוחד וכוללת פריטים לא מקובלים בפלח המכוניות המשפחתיות כמו פתחי מיזוג למושב האחורי, מערכת מולטימדיה ותקשורת Connected Car הכוללת בין השאר ניווט באמצעות תוכנת Waze ואפשרות גלישה לכל יושבי הרכב, מצלמת נסיעה לאחור, בורר מצבי נהיגה ועוד. מפרט הבטיחות של האלנטרה עשיר במיוחד. ברמת גימור Supreme זוכים בעלי הרכב לגג שמש חשמלי, לתאורת יום בטכנולוגיית LED ולמערכת בקרת אקלים מפוצלת.

טכנולוגיה
יונדאי אלנטרה החדשה מצוידת בשפע של מערכות טכנולוגיות מתקדמות החל בעיצוב החדש, במערכות הבטיחות ובעיצוב הארגונומי של סביבת הנהג. מנוע ה-Gamma 1.6 MPI המתקדם מספק כוח זמין רב יותר, מערכת Mobileye מגבירה את רמת הבטיחות באופן משמעותי, ובתחום המדיה והבידור מערכת Connected Car הבלעדית פותחת לנהג ולנוסעים את השער לרשת האינטרנט והופכת כל נסיעה לחוויה.

בטיחות
רמת הבטיחות ביונדאי אלנטרה החדשה גבוהה במיוחד: השלדה והמרכב של האלנטרה חוזקו, ושבע כריות אוויר מגנות על הנוסעים ביחד עם שלל מערכות בטיחות מתקדמות כגון  מערכת בקרת יציבות, מערכת בקרת משיכה, מערכת ROP למניעת התהפכות, סייען זינוק בעלייה, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, מצלמת נסיעה לאחור ומערכת Mobileye.  


מערכת בקרת אקלים
מערכת בקרת האקלים מפוצלת ומאפשרת לווסת אוטומטית את הטמפרטורה בתא הנוסעים. בקרת האקלים כוללת מערכת מיזוג אוויר איכותית המותאמת למדינה חמה כמו ישראל. היא כוללת בקר ידני בעל שתי חוגות, נוח לתפעול ומאפשר שליטה מלאה וקלה על הטמפרטורה בתא הנוסעים. מערכת לניהול איכות האוויר בתא הנוסעים תוכננה בקפידה כדי לספק חלוקה אחידה של אוויר חם או קר לכל פינה בתא הנוסעים ולנטר ריחות לא נעימים.

רמת בטיחות

 דגם

תיאור דגם רמת בטיחות

481-157/202

1.6 ל' אוטומטי בנזין 7

 

רמת בטיחות נמוכה
0
1
2
3
4
5
6
7
8
רמת בטיחות גבוהה

זיהום אוויר - צריכת דלק
 

דגם צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ דרגת זיהום אוויר
Inspire SR עירוני 8.8 בינעירוני 5 11
זיהום מזערי
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
זיהום מירבי

פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב

 • 7 כריות אוויר
 • מערכת בקרת סטייה מנתיב
 • ניטור מרחק מלפנים
 • זיהוי הולכי רגל
 • זיהוי רכב דו גלגלי
 • מצלמות רוורס
 • זיהוי תמרורי תנועה
 • EBD - מערכת אלקטרונית לחלוקת כח בלימה.
 • SCC - מערכת בקרת שיוט חכמה.
 • שנתיים אחריות על חלפים מקוריים
 • שירות אישי ואמין
 • בדיקת בטיחות תקופתיות

הכי פופולרים

צור קשר

המפוח 12, א.ת. רחובות
08-9461936