יונדאי – i800

יונדאי i800

החל מ - 236,500 -

36 תשלומים של  ₪2,082

יונדאי במראה מעוצב ותכליתי המשדר רגישות אורבנית עם עוצמה מסחרית. היונדאי i800 שומר על יציבות בסיבובים חדים ובשעת בלימה הודות למערכת בקרת יציבות אלקטרונית, ולמערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS) שעוזרת להתגבר על מצבים מורכבים כמו החלקה, סחרור גלגלים ונעילת בלמים. בלמי דיסק גדולים וחזקים מורכבים על כל הגלגלים של i800 ומבטיחים ביצועי בלימה גבוהים גם אם הרכב עמוס. מערכת בקרת יציבות מתקדמת  מגיבה במהירות בכניסה לסיבובים חדים ומפעילה את הבלמים הרלוונטיים ללא צורך בהתערבות הנהג.

צריכת דלק ל 100 ק״מ -  11.2 ליטר משולב

 

אבזור בטיחותי: 0
 
זיהום אוויר: 15

תמונות מיצובישי אאוטלנדר

ביצועים מרשימים

מנוע בנזין 2.5 ל׳  – עם 170 כוחות סוס

זויית פתיחה גדולה של הדלתות

מתזים בעלי 3 יציאות

פנסי איתות במראות צד

תאורת תא נוסעים

תאורה ומחזיק משקפיים בחלק קידמי

חלל פנימי

נוחות השימוש וחומרי הגימור המעוצבים נבחרו תוך הקפדה על סטנדרט גבוה במיוחד.

יונדאי i800 מצויד בשפע של טכנולוגיות חדשות לשיפור צריכת הדלק, חווית הנסיעה והנהיגה ולבטיחות. הרכב מגיע עם מערכת ABS ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP, מערכת ROP להפעלת בלמים ללא התערבות הנהג כדי לשפר אחיזת כביש ולמנוע התהפכות. מערכת מתלם גמישה ואיכותית ומנוע משופר אחראים לביצועי כביש מרהיבים ולצריכת דלק נמוכה.

יונדאי i800 מציע חווית נהיגה כמו ברכב פרטי. ידית ההילוכים ממוקמת בקונסולה המרכזית וכל המתגים נמצאים בקרבה. ל i800 במערכת מיזוג מפוצלת*, לוח מחוונים קל לקריאה, תאורת מפות, מגני שמש עם כיס נגיש לאחסון מסמכים, חשבוניות או תעודות משלוח, תאי אחסון כפולים בדלת, מחזיקי כוסות ותא עליון למשקפים. דגם 8 הנוסעים מפואר ויוקרתי והוא המצויד בפתחי מזגן לכל הנוסעים, מושבים נוחים, אמצעי אחסון חכמים ונוחים.

צבעים

מחירים

למחיר תתווסף אגרת רישוי והיא אינה חלק מעסקת המימון. המחיר אינו כולל אבזור ותוספות. התשלום החודשי אינו כולל עמלת הקמה. ריבית אפקטיבית בשיעור 4.61%. העסקה כפופה לאישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378) ותנאיה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

תאום נסיעת מבחן

שליחת הודעה

שליחת הודעה
1
לכל שאלה
שלום לך, יש לך שאלה ?